Przechowywanie – zaliczenie

Trochę to zajęło, ale wreszcie otrzymałem dokumentację fotograficzną wyprasek „w akcji”. Na szczęście, moje obawy się nie potwierdziły. Wszystko pasuje i się mieści, więc wrześniowej poprawki nie będzie. Co tu dużo mówić, zobaczcie sami.

 

 

Słowo komentarza szczęśliwego właściciela. Zapewne trochę podkolorowane, ale co tam, poobrastam sobie w piórka, przez parę minut 😉 :

„Wypraska jest rewelacyjna, wreszcie mogłem pozbyć się tych gigantycznych woreczków strunowych. Wchodzi idealnie, wręcz na wcisk, dzięki czemu nie ma szansy, żeby coś się poruszyło w trakcie transportu. Elementy mieszczą się idealnie, karty w koszulkach też. Podsumowując – szwajcarska precyzja. Dzięki, Palmer!”

Jako, że natura nie lubi próżni wypadałoby znowu coś posklejać. Tym razem na tapecie gra, która w ogóle nie posiada wypraski ( nawet takiej pseudo, w stylu wypełniacza FFG), a trochę elementów w niej jest. Tytuł popularny w ostatnim czasie, więc może kilka osób skorzysta. Szkic koncepcji gotowy, wystarczy jej nadać formę materialną.